Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA MÖBLERINGSAKTIEBOLAGET MOBILIA , klädskåp, 1900-talets första hälft, jugend, valnöt, intarsia av violer, beslag i mässing, invändigt med klädstång samt hyllplan, höjd ca 189, 93x55 cm

Saknar glas, avslag på ben, slitage, senare nyckel

520192

2018-02-15