C Bonnefond ljusstakar 2 st

C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st
C Bonnefond ljusstakar 2 st

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

C BONNEFOND, kandelabrar, 2 st, omkring 1900, Frankrike, Paris, förgylld koppar samt vitmetall, för 3 ljus vardera, i form av kvinnofigurer, höjd 34 cm

En ljusarm av, en invändig ljushållare i mässing saknas, bruksslitage

520209

2018-02-15