C Bonnefond ljusstakar 2 st
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C BONNEFOND, kandelabrar, 2 st, omkring 1900, Frankrike, Paris, förgylld koppar samt vitmetall, för 3 ljus vardera, i form av kvinnofigurer, höjd 34 cm
En ljusarm av, en invändig ljushållare i mässing saknas, bruksslitage
520209
2018-02-15