Slaglåsrevolver
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, belgisk, 1800-talets mitt, J.J. Herman, pepperbox med fyra friliggande damaskerade pipor, lås med ringformad avtryckare, scrollgravyr, stämplad "J. Herman. D Brevete" samt Liège-stämplad, längd ca 19 cm
520210
2018-02-15