Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RICHARD BAYLEY, stop, sterlingsilver, stämplad London, 1740, höjd 18 cm, vikt 709 g
Senare lock, mindre bucklor
520233
2018-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här