Stop silver England

Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England
Stop silver England

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RICHARD BAYLEY, stop, sterlingsilver, stämplad London, 1740, höjd 18 cm, vikt 709 g

Senare lock, mindre bucklor

520233

2018-02-15