Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄRJA, sammansatt, mässingfäste 1700-tal av infanteriofficerstyp, klinga märkt IRAO IRAC, klingans längd ca 81, längd 100 cm

Sammansatt, senare kavellinding, parerstång med lagning

520245

2018-02-16