Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BÄGARE, silver, omkring 1700, inläggningar av 1600-talsmynt, stämplad Oels Schlesien (idag Olesnica, Polen), oidentifierad mästarstämpel, höjd 12 cm, vikt 240 g
Ytslitage, något skev
520263
2018-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här