Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Porträtt, signerad och daterad M Pyk, påskrift på baksidan "Porto. Azzuro. Elba. ? 1987", blandteknik målad på tidningsblad, ca 40x28,5 cm
520264
2018-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här