Simeon Öqvist oljemålning

Simeon Öqvist oljemålning
Simeon Öqvist oljemålning
Simeon Öqvist oljemålning
Simeon Öqvist oljemålning
Simeon Öqvist oljemålning
Simeon Öqvist oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIMEON ÖQVIST (1868-1955): Modell, signerad o daterad Simeon Öqvist 1939, olja på duk, ca 96x68 cm, oramad

Tryckskador, färgbortfall

520289

2018-02-15