Loving cups sterlingsilver

Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver
Loving cups sterlingsilver

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TOMAS JOHNSTON, loving cups, 1 par, sterlingsilver, Georg III, stämplad Tomas Johnston Dublin 1777, senare dekor med blommor och fiskfjäll, troligen utförd av William Law 1800-talets första hälft, höjd 14 cm, totalvikt 835 g

520293

2018-02-15