Burk med lock Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, burk med lock, stämplad Firma Svenskt Tenn, tenn, knopp med planslipad bandagat, Stockholm 1955, höjd ca 10 cm

Knopp snedställd, lock med repor, sten lös samt naggad

520303

2018-02-15