Burk med lock Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, burk med lock, stämplad Firma Svenskt Tenn, tenn, knopp med planslipad bandagat, Stockholm 1955, höjd ca 10 cm
Knopp snedställd, lock med repor, sten lös samt naggad
520303
2018-02-15