Andy Warhol En samlares hem
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANDY WARHOL (USA, 1928-1987). Efter. "Marilyn Monroe". Stämplad på baksidan "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning". Färgserigrafi 84 x 84 cm.
Kuntoraportti
Oramad, ytrepor
520304
Päivämäärä:
2018-02-26