Järnvägsvagn modellbygge
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÄRNVÄGSVAGN, modellbygge, 1900-talets första hälft, öppen godsvagn, metall och trä, öppningsbara lemar, skyltmärkr "Jemappes", spårvidd ca 58 mm, längd 44 cm, rälsbit medföljer
Bruksslitage
520305
2018-02-15