Järnvägsvagn modellbygge

Järnvägsvagn modellbygge
Järnvägsvagn modellbygge
Järnvägsvagn modellbygge
Järnvägsvagn modellbygge
Järnvägsvagn modellbygge
Järnvägsvagn modellbygge

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÄRNVÄGSVAGN, modellbygge, 1900-talets första hälft, öppen godsvagn, metall och trä, öppningsbara lemar, skyltmärkr "Jemappes", spårvidd ca 58 mm, längd 44 cm, rälsbit medföljer

Bruksslitage

520305

2018-02-15