Jan van Huysum, hans art, olja

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN VAN HUYSUM, hans art (1900-tal): Blomsterstilleben, bär signatur, olja på duk, 55x45,5 cm

Krackeleringar

520314

2018-02-16