Flygplan England

Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England
Flygplan England

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLYGPLAN, 2 st, 1900-talets första hälft, England, litograferad plåt, urverksdrivna, llängd ca 29-31 cm, dessutom medföljer 4 st skadade bilar från bl.a Tekno och Distler

Defekta urverk, en saknar del av propeller, lackskador

520321

2018-02-15