Skrivschatull 1800-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESESKRIVSCHATULL, 17/1800-tal, mahogny, björk samt invändigt lackarbete i rött, bronserad utsida, inredning med lådor och fack, beslag i metall, höjd 21, 42x28 cm
Skador och slitage, omarbetat
520324
2018-02-15