Skrivschatull 1800-tal

Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal
Skrivschatull 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESESKRIVSCHATULL, 17/1800-tal, mahogny, björk samt invändigt lackarbete i rött, bronserad utsida, inredning med lådor och fack, beslag i metall, höjd 21, 42x28 cm

Skador och slitage, omarbetat

520324

2018-02-15