Joan Gardy Artigas litografi En samlares hem

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN GARDY ARTIGAS (född 1938): (3 st), Kompositioner, signerade och numrerade 55/75, serigrafier, ca 57x47, 61x48, 65x49 cm

1 med kantveck

520329

2018-02-26