Emilio Vedova En samlares hem

Emilio Vedova   En samlares hem
Emilio Vedova   En samlares hem
Emilio Vedova   En samlares hem
Emilio Vedova   En samlares hem

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMILIO VEDOVA (Italien 1919-2006): Composizione, 1969, signerad och numrerad Vedova 125/125, litografi, ca 57x45

Oramad

520337

2018-02-26