Stig Lindberg vaser
2018-02-15
520360
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG, vaser, 2 st., Gustavsberg, signerade Stig L samt Gustavsbergs studiohand, glaserat stengods, höjd ca 10 respektive 19 cm
Smärre repor i den större vasen