Berndt Friberg vaser
2018-02-15
520361
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, (3) vaser, harpälsglaserat stengods, signerade Friberg N samt Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 9-14 cm
Nagg i den större vasens fot