Grekisk skypos En samlares hem

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKYPHOS, attisk ca 550-500fKr, målad keramik, höjd 11, bredd 23cm

Lagningar, slitage

520377

2018-02-26