Gustavsberg "Fasan" matservis
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAVSBERG, "Fasan", matservis, 47 dlr, röd, bestående av: 1+1 uppläggningsskål, såsskål, såssnipa, gräddkanna, kanna, saladjär, 1+1 uppläggningsfat, 3 tekoppar med fat, 8 buljongkoppar med fat, 6 mattallrikar, 7 bordstallrikar, 5 djupa, 6 assietter, 3 mindre fat
Krackeleringar, ett tefat med nagg, bruksslitage
520388
2018-02-15