Pentti Veroma

Pentti Veroma
Pentti Veroma
Pentti Veroma
Pentti Veroma
Pentti Veroma
Pentti Veroma

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENTTI VEROMA (Finland, 1903-1979): Hamnmotiv från Åbo, signerad och daterad P. Veroma -48, olja på duk 50x40 cm

520395

2018-02-15