Gottfrid Olsson oljemålning

Gottfrid Olsson oljemålning
Gottfrid Olsson oljemålning
Gottfrid Olsson oljemålning
Gottfrid Olsson oljemålning
Gottfrid Olsson oljemålning
Gottfrid Olsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOTTFIRD OLSSON (1890-1979): ´´Havstenssund´´, signerad, olja på duk, ca 46x54 cm

520400

2018-02-15