Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) " Nora Mortensen i sin stue ", osignerad, olja på duk, ca 41x41 cm
Dukskada
520405
2018-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här