Oljemålnig

Oljemålnig
Oljemålnig
Oljemålnig
Oljemålnig

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) " Nora Mortensen i sin stue ", osignerad, olja på duk, ca 41x41 cm

Dukskada

520405

2018-02-15