Månbord Nyrenässans

Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans
Månbord Nyrenässans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, fanerat i mahogny, 1800-tal, nyrenässans, tvådelat, svarvade ben, på hjultrissor, höjd ca 74, 57+57 cm

Fanerskador

520421

2018-02-19