Ernst Lindgren oljemålning

Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning
Ernst Lindgren oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST LINDGREN (1887-1948): Vintermotiv med solnedgång, signerad och daterad Ernst Lindgren 1933, olja på duk, 74x80 cm

Lättare bleknad i signaturen

520423

2018-02-15