Spelbord
2018-02-19
520438
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets slut, höjd ca 77, 94x46 cm
Slitage, Smärre ytskador