James Coignard relief

James Coignard relief
James Coignard relief
James Coignard relief
James Coignard relief
James Coignard relief
James Coignard relief
James Coignard relief
James Coignard relief

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008), relief, brons, signerad och numrerad 18/99, märkt Guyotm Fondeur, ca 14,5x10,5 cm

520452

2018-02-15