Eterna herrfickur i stål

Eterna herrfickur i stål
Eterna herrfickur i stål
Eterna herrfickur i stål
Eterna herrfickur i stål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA, frackur, "Chronométre" stål, 1930-tal, ankargång, blånerade visare, boettnr. 2397166, verknr. 2653708, cal 403, klockkedja "havrekorn", diameter 49,5 mm, fodral

Går ej (defekt drivfjäder), SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, bruksslitage

520493

2018-02-15