Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PATRIK QVIST (född 1968): Monument with stick, signerad på baksidan 4 NOV ´14 Qvist, olja på pannå, ca 42x41 cm
520506
2018-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här