Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "S/S Viken", gouache, ca 41x65 cm
Pappersskador, smärre fläckar
520521
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här