"S/S Viken" fartygsporträtt gouache

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "S/S Viken", gouache, ca 41x65 cm

Pappersskador, smärre fläckar

520521

2018-02-23