Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Lastångarfartyget Rurik i hamn, signerad T Löwgren, otydlig datering, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x66 cm
Dukskador i hörn
520529
2018-02-23