Torsten Löwgren oljemålning

Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Lastångarfartyget Rurik i hamn, signerad T Löwgren, otydlig datering, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x66 cm

Dukskador i hörn

520529

2018-02-23