Johnsson fartygsporträtt gouache

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

S JOHNSSON (1900-tal): "S/S Atalanta", signerad och daterad från Warberg Kapt S Johnsson Atalanta 1900, gouache, ca 46x71 cm

Smärre pappersskador

520538

2018-02-23