Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
S JOHNSSON (1900-tal): "S/S Atalanta", signerad och daterad från Warberg Kapt S Johnsson Atalanta 1900, gouache, ca 46x71 cm
Smärre pappersskador
520538
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här