Tage Hedqvist

Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Sågar, otydligt signerad, olja på duk, ca 100x80 cm

520547

2018-02-25