Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
H SHINIDZU (Japan 18/1900-tal): "M/S Astoria", signerad och dateras H Shinidzu Yokohama Japan 1929, gouache på siden, ca 33x48 cm
Smärre hål och ytskador
520551
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här