Shinidzu fartygsporträtt gouache

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

H SHINIDZU (Japan 18/1900-tal): "M/S Astoria", signerad och dateras H Shinidzu Yokohama Japan 1929, gouache på siden, ca 33x48 cm

Smärre hål och ytskador

520551

2018-02-23