Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal), "Fåglarö", signerad och daterad 1978 (även à tergo), olja på duk, 55x33 cm
520552
2018-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här