Oljemålning André Bouhéret 1978

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal), "Fåglarö", signerad och daterad 1978 (även à tergo), olja på duk, 55x33 cm

520552

2018-02-16