Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA/ VÄGGMATTA, s ka jewel carpet, 1900-talets slut, Indien, broderiarbete i metallindad tråd i gulmetall på blå plysch, infärgade stenar samt bl a fasettslipat glas, öglor för vägghängning, ca 148x90 cm

Smärre slitage

520553

2018-02-16