Väggpendyl 1800-tal

Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGPENDYL, senempire, 1800-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, guillocherad urtavla med romerska siffror ca 53x43 cm

Skador och slitage, ej funktionstestad, lösa delar, pendel samt nyckel medföljer

520556

2018-02-19