Allmogeskåp 1800-tal

Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal
Allmogeskåp 1800-tal

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, allmoge, underskåp med 2+2 lådor, överskåp med glasade dörrar, 3 lådor o fyra hyllor, höjd 223, 135x53 cm
Allmänt slitage: Senare bemålad, gamla lås och beslag, nyckel till klaff och överdel, nyckel finns till underskåp.

520560

2018-02-21