Bordslampa Art deco Belysningstema
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BORDSLAMPA, art déco, 1920/30-tal, kvinna samt reliefdekor med sjöjungfrur och delfiner, mörkpatinerad brons, skärm av patinerad plåt med dekorränder, höjd ca 36 cm
Smärre slitage, skärmen något sned i montering
520569
2018-02-16