Joseph-Félix Bouchor oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEPH-FÉLIX BOUCHOR (Frankrike, 1853-1937): Motiv av kloster utanför Florens, signerad J.B. Bouchor, olja på duk, ca 65x90 cm

520584

2018-02-16