Tristram Ellis "Venice by sunrise"

Tristram Ellis
Tristram Ellis
Tristram Ellis
Tristram Ellis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRISTRAM ELLIS (England, 1844-1922): "Venice by sunrise", signerad och daterad Tristram Ellis 1912, akvarell, ca 11x52 cm

520592

2018-02-16