Fotogenlampa mässing och brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLAMPA, 1800-talets senare del, brons och mässing, monterad i äldre kinesisk vas i patinerad och förgylld dekor, höjd 43 cm, elektrifierad

520599

2018-02-19