Odenbrand fartygsporträtt oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

E. ODENBRAND (1900-tal), kopia efter J Hägg: "Abraham Rydberg", signerad Cop e J Hägg 1958 E Odenbrand, olja på pannå, ca 60x92 cm

520614

2018-02-23