John Ostved porträtt av Bob Dylan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957): Porträtt av Bob Dylan, signerad J Ostved, numrerad 13/25, färgserigrafi, 130x100 cm

520619

2018-02-16