Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GALLERSKÅL med FAT, porslin, Kina, omkring år 1900, Kanton, dekor i emaljfärger, botten märkt China, längd 28-29, höjd 9,5 cm
Slitage, nagg, skålen med spricka
520623
2018-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här