Akvarell Kina

Akvarell Kina
Akvarell Kina
Akvarell Kina
Akvarell Kina
Akvarell Kina
Akvarell Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Båten glider fram", signerad Jiang, akvarell, ca 32,5x43,5 cm

520629

2018-02-16